Złote obrączki

Złote obrączki to dla wielu par jedyny ich rodzaj, który można zaakceptować, kojarzą się bowiem z tradycją i są pięknym nawiązaniem do przeszłości, a jednocześnie charakterystyczna dla nich różnorodność sprawia, że potrafią zainspirować nawet te osoby, które stawiają na rozwiązania zrywające z konwencją.

Nasza oferta usatysfakcjonuje osoby gustujące zarówno w jednym, jak i w drugim stylu. Warte podkreślenia jest również to, że wszystkie obrączki, które oferujemy pochodzą z kolekcji znanych i szanowanych producentów. Nie pozwalamy sobie nawet na odrobinę przypadkowości, jakość zawsze pozostaje bowiem dla nas na pierwszym miejscu.

Poduszki na obrączki ślubne

Poduszki na obrączki to nie tylko piękna i elegancka ozdoba. To również niezwykła pamiątka ślubna będąca jednocześnie rozwiązaniem praktycznym. Poduszki charakteryzuje wyjątkowa staranność wykonania, okazują się przy tym niezawodne nie tylko w dniu ślubu, ale również w codziennym życiu, gdy musimy choćby na moment pozbyć się obrączki, a zależy nam na tym, aby była ona przechowywana we właściwy sposób, bez ryzyka dla jej bezpieczeństwa.

Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne to dość obszerny dział będący skarbnicą pomysłów dla osób chcących udekorować kościół, pokój panny młodej, salę weselną, a nawet pokój hotelowy, w którym para spędzi swoją pierwszą noc po zawarciu związku małżeńskiego. Oferowane przez nas rozwiązania spodobają się przy tym nie tylko zwolennikom klasycznego wdzięku, ale i miłośnikom rozwiązań niekonwencjonalnych, a nawet – akcentów humorystycznych.

Winietki

Winietki ślubne to oryginalny pomysł na ozdobienie stołu podczas uroczystości weselnej rozwiązujący problem gości zastanawiających się nad tym, koło kogo powinni usiąść. Polecamy zarówno rozwiązania klasyczne, jak i te, które są zdobione oryginalnymi motywami. W ofercie mamy zarówno winietki cięte laserowo, jak i wykonywane ręcznie.

Podziękowania

Podziękowania ślubne to ciekawy pomysł na pamiątkę dla gości, którzy zdecydowali się na udział w uroczystościach. Polecamy zarówno podziękowania, które można uzupełnić samodzielnie, jak i te z gotowymi tekstami.